ERP Komitesi Adım Adım ERP Semineri 6 Kasımda...

(*) 6 Kasım tarihinde art arda 3 seminer düzenlenecektir. Birden fazla seminere katılacak katılımcılarımız için öğlen arasının normal şartlarda 11:30 – 12:00 saatleri arasında verileceğini bildirmek isteriz.

6 Kasım Seminer Programı
·         09:00 – 11:30 Adım Adım İş Zekası
·         12:00 – 14:30 Adım Adım ERP
·         15:00 – 17:30 Adım Adım CRM

Adım Adım Seminer Programları Hakkında
·         Seminerlerimiz genel katılıma açık değildir. Sadece kurumsal yazılım kullanıcıları ve adaylarına yöneliktir. Bu nedenle seminer lokasyon bilgileri yalnızca katılımı kritelerini sağlayan üyelerimizle paylaşılmaktadır.
·         Her seminere katılım kriterlerini sağlayan en fazla 10 kullanıcı adayı firma veya kişi davet edilmektedir.(Her bir firmadan en fazla 3 kişi davet edilmektedir.)
·         “Adım Adım Seminer” programlarımız ücretsizdir ve ERP, CRM, İş Zekası Komitelerimizden gönüllü eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir. Tecrübeli kullanıcılar da zaman zaman seminerlerimize katılımında bulunarak seminer sırasında yapılan deneyim paylaşımına katkıda bulunmaktadır.

ERP, CRM ve İş Zekası Komiteleri Hakkında

ERP , CRM ve İş Zekası Komiteleri Kurumsal Dönüşüm Platformunun alt grupları olarak Türkiye’deki Kurumsal Yazılım kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin yanı sıra ticaret, sanayi ve hizmet sektöründeki kuruluşlar ile İş Uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren firma ve organizasyonlar arasında bir iletişim merkezi olmak amacıyla 13 Şubat 2012 tarihinde kuruldu ve 5.000’den fazla bireysel ve kurumsal üyesi bulunuyor. 


 Seminer katılım talebiniz için katılım formunu doldurmanızı rica ederiz.