CAPITAL İLE KURUMSAL BAŞARI HİKAYELERİ KİTABI 1 EKİM 2013 TARİHİNDE YAYINLANDI.

Kurumsal Başarı Hikayeleri Kitabı 1 Ekim 2013 tarihinde yayınlandı.
Kurumsal Başarı Hikayeleri, ERP Komitesi tarafından yayınlandı, Capital Dergisi ile birlikte 1 Ekim 2013 tarihinde dağıtılmaya başlandı. 64 sayfalık bu kitap, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), BI (İş Zekası), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), MES (Üretim Alanı Yönetimi), Demand Planning and Forecasting (Talep Tahminleme ve Planlama), Kurumsallaşma  konularında kurumsal başarıyı yakalayan şirketlerin katkılarıyla hazırlandı. 
Kitapta yer alan şirketlerin yöneticilerinin kişisel vizyonu, kariyerleri, şirketlerinin künyesi 2013 – 2015 vizyonu, şirketlerin kurumsal çözümlerle elde ettikleri kazanımlar, kurumsal çözümlerle ilgili stratejik kararları yer alıyor. 
Ayrıca, kurumsal çözümlerin tanımları, kapsamları, seçimlerinde dikkat edilecek hususlar ile birlikte, proje yönetimi, diğer kurumsal çözümlerle entegrasyon, projelerde başarı ve başarısızlık faktörleri ile ilgili makaleler ve yazılar kurumsal çözüm kullanıcılarına yol gösterecek niteliktedir. Kurumsal çözüm arayışında olan firmalar, çözüm kullanıcılarınınağzından faydalarını ve şirketlerin vizyonlarına katkılarını dinleyebilecekler. Bu kitap bu yönüyle daha önce BThaber’in katkılarıyla ERP Komitesi tarafından hazırlanan diğer yayın olan Kurumsal Çözümler Rehberini tamamlayıcı bir çalışma olmuştur.
ERP Komitesi’nin Türkiye'de Dünya standartlarında operasyonel düzen ve verimlilik kazanımı için başlattığı ERP Komitesi  farkındalık ve bilgilendirme kampanyasının adımlarından olan bu çalışma, kampanyanın tamamlayıcı çalışmalarından.
Gıda, Enerji, Finans, Giyim ve Tekstil, İnşaat ve Taahhüt, Otomotiv, Beyaz Eşya Yan Sanayi, Perakende, Sağlık, Tedarik Zinciri ve Üretim sektöründeki 39 şirketin Kurumsal başarı hikayesi, 22 akademisyen, yönetim & bilişim danışmanının uzman görüşleri ile birlikte hazırlanan Kurumsal Başarı Hikayeleri kitabı 16.500 adet Capital dergisi ile birlikte dağıtılıyor olacak.