ERP Komitesi Tekstil Çalışma Grubu Toplantısı, 28 Mart Cumartesi günü Bursa'da düzenleniyor.


28 Mart Cumartesi günü yapılacak ilk grup toplantısıyla faaliyetlerine başlayacak olan Tekstil sektörüne özel çalışma grubumuz yakın zamanda “Tekstil Sanayinde ERP ve Kurumsal Çözüm Kullanımı ” başlığıyla kullanıcılara ait teknik görüşlerin, çözüm önerilerinin ve deneyimlerin paylaşıldığı raporunu hazırlayıp yayınlıyor olacak. 

Raporun yayınlanmasını takiben Tekstil sanayinde ERP ve Kurumsal Çözüm Kullanımı etkinliği yapılması planlanıyor. Etkinlik sırasında dağıtılmak üzere Tekstil sektöründe Kurumsal Çözümler Rehberi hazırlanıyor. Yine etkinlik sonrasında raporun yeni ve genişletilmiş versiyonu için grup, çalışmalarına devam ediyor olacak.

ERP Komitesi sektörel çalışma gruplarına katılmak için, ilgili sektörde bulunan kurumda kurumsal çözüm kullanıcısı olarak yer almak veya kurumsal çözüm kullanıcısı olarak çalıştığı mevcut kurumdan önceki kariyerinde kurumsal çözüm kullanımına ilişkin deneyim ve birikim sahibi olmak yeterlidir. Çalışma grupları üyeleri, sadece çözüm kullanıcılarından oluşmaktadır.