Otomotiv Çalışma Grubu, 21 Mart Cumartesi günü Bursa'da toplandı.

ERP Komitesi Otomotiv çalışma Grubu, 21 Mart Cumartesi günü Bursa’da bir araya geldi. 
Toplantı Otomotiv Çalışma Grubu Lideri Sn. Ramazan Çevik’in evsahipliğinde Aunde Teknik Demirtaş fabrikası’nda gerçekleşti. Otomotiv Çalışma Grubu toplantısana Aunde Teknik, Componenta, Erkurt Holding, FSS, Karsan, NSK Otomotiv, Oyak – Renault, Pres Metal, Profil Sanayi, SKT Otomotiv firmalarından katılım vardı.
Yakın zamanda “Otomotiv Sanayinde Kurumsal Çözüm Kullanımı ve Kurumsal Dönüşüm” başlığıyla kullanıcılara ait teknik görüşlerin, çözüm önerilerinin ve deneyimlerin paylaşıldığı raporunu hazırlayıp yayınlayacak olan Otomotiv Çalışma Grubu üyeleri, ERP projelerini etkileyen Kurumsal Dönüşüm sürecinin kaleme alınacağı bir bildirgenin de  hazırlıklarına başladı.

Raporun yayınlanmasını takiben  Otomotiv Sanayinde ERP ve Kurumsal Çözüm Kullanımı etkinliği yapılması planlanıyor. Etkinlik sırasında dağıtılmak üzere Otomotiv sektöründe Kurumsal Çözümler Rehberi hazırlanıyor olacak.  


ERP Komitesi sektörel çalışma gruplarına katılmak için, ilgili sektörde bulunan kurumda kurumsal çözüm kullanıcısı olarak yer almak veya kurumsal çözüm kullanıcısı olarak çalıştığı mevcut kurumdan önceki kariyerinde kurumsal çözüm kullanımına ilişkin deneyim ve birikim sahibi olmak yeterlidir. Çalışma grupları üyeleri, sadece çözüm kullanıcılarından oluşmaktadır.

Çalışma Gruplarına Katılmak İçin Lütfen Katılım Formunu Eksiksiz Doldurunuz.