ERP Komitesi İnşaat ve Taahhüt sektörü Çalışma Grubu, 17 Kasım Tarihinde Ankara'da Toplanıyor.

17 Kasım salı günü, İnşaat ve Taahhüt sektörü çalışma grubu yeni dönem çalışmaları için 8 Mayıs'ta Tepe İnşaat İstanbul'da ve 24 Haziran'da Yüksel İnşaat'ta düzenlenen toplantılardan sonra ikinci kez
Ankara'da bir araya geliyor. İnşaat Çalışma Grubu’nun yeni dönem çalışmalarındaki amacı, yapı firmalarının tamamını kapsayan bir yaklaşım ile stratejik kurumsal çözüm haritalarını oluşturmak olacak.

Bu dönem çalışmaların sonucunda yapı firmalarının geleceği için stratejik ve sürdürülebilir kurumsal çözüm önerileri oluşturmaya başlanıyor olacak.

8 Mayıs tarihinde İstanbul’da düzenlenen toplantıya, görüşlerini paylaşmak üzere Arma-Elektropanç, Ege Yapı, İhlas Yapı, Kayı İnşaat, Nuhoğlu İnşaat, OTOYOL AŞ, Sinpaş GYO, STFA, Tekfen, Tepe İnşaat firmalarından katılımcılar bir araya gelmişti.


İnşaat çalışma grubu, İnşaat sektöründe, ERP projelerinde proje yöneticiliği yapmış, ERP seçimi, ERP projesi ön hazırlıklarında yer almış ve ERP çözümlerin incelenmesinde uzun yıllara dayalı tecrübeleri olan kişilerin katılımıyla 2012 yılında kuruldu.

Bu çalışma grubu 2013 yılı Mart ayında İnşaat Sektörü’nde ERP Kullanımı’na ilişkin marka bağımsız sektör raporu oluşturdular. Bu çalışmadan sonra İstanbul’da bir araya gelen grup, arasına katılan yeni kişilerle hem raporun daha geniş versiyonu için tekrar start verdi, hem de ERP sistemlerine geçmek isteyen, araştıran aday firmalarla deneyim paylaşımı ile bu firmalara gönüllü danışmanlık, koçluk ve mentorluk yapmaya başladı.

İnşaat Çalışma Grubu’nun daha önce hazırladığı raporlar


17 Kasım tarihinde düzenlenecek olan inşaat ve taahhüt sektörüne yönelik ortak toplantısına katılmak için lütfen katılım formunu eksiksiz doldurunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder