ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun yeni dergisi entERPrise dijital yayın hayatı için hazırlanıyor.

ERP Komitesi’nin yükselen kurumsal dönüşüm ruhu yeni bir dergi yaratıyor.
Kurumsal Dönüşüm dergisi entERPrise’ın başlangıçta 3 ayda bir yayınlanması hedefleniyor.
Dergide, hakem komisyonu tarafından denetlenmiş başarı öykülerinden, yönetim danışmanlarına, kullanıcıların yaşadığı zorluklardan, Kurumsal Yazılımcıların özel yaşamlarına kadar çok geniş bir konu başlığına yer veriliyor olacak.
Derginin adına 9 Nisan’da 3.Yaş günümüzün kutlamaları sırasında üyelerimizle birlikte karar verdik, yayın hazırlıklarımız 6 aydır devam ediyor. Akademisyen, kullanıcı, yönetim ve billişim danışmanı üyelerimizin katılımıyla farklı konseptleri olan 3 yayın hazırlamıştık. Yeni dergimizle birlikte yeni bir konsept ortaya çıkardık. Bu derginin en önemli tarafı dergide yer alacak bazı içeriklerin hakemlerin denetiminde hazırlanacak olması.

Yeni dergimiz entERPrise’da her zamanki gibi akademisyen, kullanıcı, yönetim ve billişim danışmanı üyelerimiz yer alıyor olacak. Bunun dışında, sektörel haberler, araştırma yazıları, dosyalar, ipuçları, deneyim paylaşımı, konuk yazarlar, röportajlar, etkinlik bilgileri ve yakın etkinlik takvimleri, teknoloji yazıları yer alacak, ayrıca kendi sesini duyurmak isteyen üyelerimiz için de bölümler ayrıldı.

entERPrise dergisi yakında digital platformlardaki yerini alacak.

entERPrise dergisinde siz de yerinizi alın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder