ERP Üreticileri, 12 Mayıs'ta 5.Kez Buluşuyor.

Her yıl Türkiye’de faaliyet gösteren ERP üreticileri ve hizmet sağlayıcıları bir araya geliyor ve sektörü geliştirici faaliyetler planlanıyor. 
2015 yılında yapılan kurulun dördüncü toplantısı, 14 Mayıs 2015 tarihinde FIT Solutions ev sahipliğinde, ABAS TÜRKİYE, ABH, ADMİN, AGC YAZILIM, AKDATASOFT, ASSAN BİLİŞİM, BİNOVİST, CPM, DATAQLİK, DENGENET, DEVRE BİLGİSAYAR, DİNAMO, ELAN PROJE, EMS YAZILIM, FIT SOLUTIONS, HBS YAZILIM, IAS, INFOR, KOMTAŞ, LOGO, MICROSOFT, MİKRO, MİKRO İŞLEM, MİKRON, NEBİM, NET1TEKNOLOJİ, NETAS, NETSUITE TÜRKİYE, PRODA, PROJESİS, QAD TÜRKİYE, TEKNOSOL, VERIMSOFT ve YSM firmalarının üst düzey yöneticilerinden oluşan 50'den fazla katılımcıyla gerçekleşmiş ve toplantının moderatörlüğünü ilk üç toplantıda olduğu gibi BMD üyesi Sn. Fatih Sarı yapmıştı.

Bu yıl beşincisi yapılacak olan ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu, 12 Mayıs tarihinde İstanbul Anadolu Yakası’nda toplanacak. 

Toplantıya Türkiye'de faaliyet gösteren tüm ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları davetlidir.Kurul toplantısına katılım için lütfen katılım formunu eksiksiz doldurunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder