Pulver Şirketler Grubu Bilgi Teknolojileri Müdürü Karani Yılmaz "-Vakit nakittir, daha da hızlanıp gereksiz işlerden kurtulmak için ERP Kullanın!"

Türkiye'de Dünya standartlarında Operasyonel düzen ve verimlilik kazanımı için ERP Komitesi farkındalık ve bilgilendirme kampanyası başlattı.. Bu kampanya ve hareket için ERP Kullanıcıları, Akademisyenler, BT Basını ve Dijital platformlar elele verdi.

21. Poster Çalışmamızda, mesajı ile birlikte yer alan Pulver Şirketler Grubu Bilgi Teknolojileri Müdürü  Sn. Karani Yılmaz'a  Farkındalık Yaratma Kampanyasına verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.

Kampanya için oluşturulan tüm posterleri web sitemizden ve ERP Komitesi Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.Bu kampanya ile ERP kullanıcısı firmalardaki orta ve üst düzey yöneticilerle bireysel ve kurumsal poster çalışmaları başlatıldı. Çalışmalarda kullanılan ERP’nin yaygınlaştırma mesajlarını kampanyanın gönüllü katılımcıları kendileri belirliyorlar. Bu şekilde hazırlanan poster & bannerları dijital ve sosyal platformlar, Medya ve Komite Resmi Web Sitemizde takip edebileceksiniz.

Kampanyada poster çalışmaları dışında  Akademisyenler ve Yönetim Danışmanları tarafından İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir Konya ve Gaziantep illerinde  " Adım Adım ERP" Seminerleri düzenlenmeye başlandı.

Hazırlanan posterlerdeki kullanılan mesajlar içinden oylama yoluyla berlirlenecek olanları, bilinçlendirme ve farkındalık yaratmak için çekilecek olan TV Reklam filminde ve bilgilendirme seminerlerinin tanıtımında kullanılacak.

Bu kampanya ve hareket,  toplumda ERP bilincini yerleştirmek ve artırmak amacıyla başlatıldı.

Bağımsız ERP deneyi paylaşımı platformu olan ERP Komitesi sizi, önümüzdeki dönemde, kampanyaya hız katacak şekilde desteklemeye, katılmaya, süreci takip etmeye ve kampanya mesajlarını değerlendirmeye davet ediyor.