ERP ve Kurumsal Yazılım sektörü bu toplantıda buluşuyor.

Türkiye’de faaliyet gösteren ERP üreticileri ve hizmet sağlayıcıları yılda bir kez toplanıyor. ERP pazarındaki üreticilerden temsilcilerinin yer aldığı toplantılarda, yıl boyunca düzenlenecek olan ve sektörü geliştirici, farkındalığı artırıcı faaliyetler konuşulup, planlanıyor ve ortak akıl geliştiriliyor. Bu yıl, FIT Solutions ev sahipliğinde ERP Üreticileri ve hizmet sağlayıcıları kurulunun dördüncüsü düzenlenecek. Bu sene düzenlenecek toplantımıza CRM ve İş Zekası üreticileri ve hizmet sağlayıcıları da katılıyor olacak.

14 Mayıs tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan bu toplantıya, görüşlerini paylaşmak üzere abas Türkiye, Admin Bilişim, Akdatasoft, ASCON, Assan Bilişim, Bilge Adam, Bilgi Teknoloji Danışmanlık, Binovist, Birsis Danışmanlık, Dataqlik, Deneyim Soft, Dengenet, Devre Bilgisayar, Dinamo ERP, elan Proje, EMS Yazılım, ETG Danışmanlık, FIT Solutions, Güney Bilgi İşlem, HBS Yazılım, IAS, IBM Türkiye, Icron, Infor Türkiye, Inspark, Komtaş, Login Yazılım, Logo Yazılım, Microsoft Türkiye, Mikro İşlem Bilgisayar, Mikro Yazılımevi, Navapp Yazılım, NEBİM, NetBir Teknoloji, NETSİS, Netsuit Türkiye, Ozgan Bilişim, QAD Türkiye, PRODA, Projesis, Servodata Bilisim, UYUMSOFT, Uzman CRM, Venero Bilisim, Verimsoft, Workcube ve YSM Yazılım firmalarından katılımcılar bir araya geliyor olacak.

Geçen sene yapılan kurulun üçüncü toplantısı, 21 Mayıs 2014 tarihinde Link Bilgisayar ev sahipliğinde, Admin Yazılım, Akdatasoft, Atineva, Bilişim, Çözümevi, CPMSOFT, Datatraining, Dengenet, Devre, Editör, ETG, IAS, IBM Türkiye, İletişim Yazılım, Inspark, Link Bilgisayar, Login, Logo, Microsoft Türkiye, Nebim, Netsis, Oracle Türkiye, Planet Yazılım, SAP Türkiye, Teknosol, Verimsoft, Workcube firmalarından 41 kişinin katılımıyla gerçekleşmiş ve toplantının moderatörlüğünü ilk iki toplantıda olduğu gibi TechInside Yayın Koordinatörü Sn. Fatih Sarı yapmıştı.

Geçen yılki toplantının misafir konuşmacısı Türkiye Bilişim Derneği Kurucusu Prof. Dr. Aydın Köksal, toplantının açılışında yaptığı konuşmada; özellikle bilişimin, ekonomik ve toplumsal kalkınmamızda en etkin araç olarak kullanılabileceğine tekrar tekrar vurgu yapmış, bağımsız bir oluşum olan ERP Komitesi toplantısında bulunmaktan dolayı büyük heyecan duyduğunu belirtmiş ve kurumsal yazılım endüstrisinin gelişmesinde katkıda bulunacak her türlü rekabet için öncelikle birlik beraberlik içinde olunması gerektiği yönünde çağrısını yapmıştı.

14 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları toplantısına katılmak için lütfen katılım formunu doldurunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder