İnşaat ve Taahhüt Sektöründeki ERP Proje ve Bilgi İşlem Ekipleri Yeni Dönem Çalışmaları İçin 8 Mayıs'ta Bir Araya Geliyor.

ERP Komitesi, İnşaat ve taahhüt sektörü 3. ve yeni dönem çalışmalarına başlıyor.

8 Mayıs Cuma günü ERP Komitesi, İnşaat ve taahhüt sektörü için yeni dönem çalışmaları öncesinde tekrar bir araya geliyor. İnşaat Çalışma Grubu’nun yeni dönem çalışmalarındaki amacı, yapı firmalarının tamamını kapsayan bir yaklaşım ile kapsamlı simülasyonlar yapmak ve yapı sektörüne yönelik stratejik kurumsal çözüm haritalarını oluşturmak olacak.

Bu dönem çalışmaların sonucunda yapı firmalarının geleceği için stratejik ve sürdürülebilir kurumsal çözüm önerileri oluşturmaya başlanıyor olacak.

8 Mayıs tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan bu toplantıya, görüşlerini paylaşmak üzere AND GYO, Arma-Elektropanç, Bonzet İnşaat, Ege Yapı, İhlas Yapı, Kayı İnşaat, Limak Holding, Nuhoğlu İnşaat, OTOYOL AŞ, Özyurtlar İnşaat, Sinpaş GYO, STFA, Tekfen, Tepe İnşaat firmalarından katılımcılar bir araya geliyor olacak.


İnşaat çalışma grubu, İnşaat sektöründe, ERP projelerinde proje yöneticiliği yapmış, ERP seçimi, ERP projesi ön hazırlıklarında yer almış ve ERP çözümlerin incelenmesinde uzun yıllara dayalı tecrübeleri olan kişilerin katılımıyla 2012 yılında kuruldu.

Bu çalışma grubu 2013 yılı Mart ayında İnşaat Sektörü’nde ERP Kullanımı’na ilişkin marka bağımsız sektör raporu oluşturdular. Bu çalışmadan sonra İstanbul’da bir araya gelen grup, arasına katılan yeni kişilerle hem raporun daha geniş versiyonu için tekrar start verdi, hem de ERP sistemlerine geçmek isteyen, araştıran aday firmalarla deneyim paylaşımı ile bu firmalara gönüllü danışmanlık, koçluk ve mentorluk yapmaya başladı.


İnşaat Çalışma Grubu’nun daha önce hazırladığı raporlar8 Mayıs tarihinden düzenlenecek olan inşaat ve taahhüt sektörüne yönelik yuvarlak masa toplantısına katılmak için lütfen katılım formunu eksiksiz doldurunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder