YAKLAŞIMIMIZ

ERP Komitesi olarak, deneyimli üyelerimiz, yönetim danışmanları ve akademisyen üyelerimiz ile ilk iletişimimizden sonra öncelikle marka bağımsız mevcut durum analiz sürecinden geçmenizi sağlayacağız.

Ayrıca güvenilir desteğimizin yaygınlaşması için, bilgi ve deneyimlerinden dolayı seçilen danışmanlık grubumuzun uzmanlıklarını ve becerilerini sürekli sizin memnuniyet geri bildirimlerinizle ve marka bağımsız etik ilkelerimizle sürekli denetliyor olacağız. 

İspatlanmış Destek

Bizim yaklaşımımız, maliyetleri en uygun olabilecek dış destek değerini maksimize etmek için yardımcı olmaktır: Bu da geniş bir danışmanlık ve uygulama yelpazesi ile başarıları kanıtlanmış bir grubun yaklaşımıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Beyin Fırtınası

Kurumsal dönüşüm veya kurumsal çözüm kullanımı adayı olan kurumların, mevcut durumlarını ve gelecek dönem planlarını, kısa, orta ve uzun dönemli bilişim veya dönüşüm yatırımlarını yönetmeleri amacıyla Kurumsal Dönüşüm Platformunun yönetim danışmanı, bilişim danışmanı, akademisyen ve deneyimli kullanıcı olan üyeleriyle beraber değerlendirdiği workshoplardır.
Workshoplara katılacak kişilerde sektörel veya benzer proje deneyimi aranmaktadır. Workshop sonucunda kısa, orta ve uzun dönemli yol haritaları, uygulanacak model ve proje bütçeleri oluşturulması hedeflenmektedir. 

Mevcut Durum Analizi
Kurumsal dönüşüm ve kurumsal çözüm kullanımı adayı olan kurumların,  iş süreçlerinin, bilişim ve yönetim sistemi altyapılarının incelenmesi ve dönüşüm yol haritalarının oluşturulması amacıyla yapılan firma ziyaretleridir.

Kurumun bu konudaki farkındalığı ve kurumsal çözüm kullanımı ile ilgili ön hazırlığı hakkında fikir sahibi olmak ve geçişi sırasında izleyeceği yol haritasını belirginleştirmek, firmayı tanımak, iş yapış şekli ve süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla yapılan firma ziyareti ek olarak depo, üretim alanı gibi alanların ziyareti, departman temsilcileri ve yönetim ile yapılan görüşmeleri, mevcut bilişim ve yönetim sistemleri alt yapısının incelenmesini kapsar.
İnceleme neticesinde mevcut durum analizi raporu ve genel bir yol haritası oluşturulması ile birlikte kurumun kendi farkındalığı hakkında bilgi sahibi olması hedeflenmektedir.

Farkındalık Günleri
Kurumsal Dönüşüm Platformu ve komiteleri tarafından belirli bir bölge, profil veya sektör için, kurumsal dönüşüm ve kurumsal çözümler hakkında farkındalığın artırılması amacıyla aday kurumlara yönelik düzenlenmektedir.

Farkındalık günü etkinlikleri sırasında, kurumsal dönüşüm, kurumsal çözüm seçimi, kullanımı ve yaygınlaştırılması konusunda deneyim sahibi olan kullanıcılar, proje ekipleri marka bağımsız olarak proje deneyimleri hakkında sunum veya konuşmalar yapar, etkileşimli olarak merak edilen konuları ve soruları cevaplarlar.

Ayrıca bölgede veya ilgili sektörde yoğun deneyim yaşamış misafir konuşmacılarla konunun ilgi çekici yönleri konuşularak, uygulanabilecek örnekler oluşturulması hedeflenmektedir. Etkinliğin sadece farkındalığı artırmaya yönelik olmasından dolayı, çözüm üreticisi markalarının iyi veya kötü reklamlarına yol açabilecek şekilde konuşma, sunum veya soruların etkinlik boyunca yer almaması için hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.