FARKINDALIK YARATMA KAMPANYASI


Türkiye'de Dünya standartlarında Operasyonel düzen ve verimlilik kazanmak için ERP Komitesi  farkındalık yaratma ve bilgilendirme kampanyası başlattı. Bu kampanya ve hareket için ERP Kullanıcıları, Akademisyenler, BT Basını ve Dijital platformlar elele verdi.


Kampanya 3 adımdan oluşuyor.
İlk adım için ERP kullanıcısı firmalardaki orta ve üst düzey yöneticilerle bireysel ve kurumsal poster çalışmaları başlatıldı. Çalışmalarda kullanılan ERP’nin yaygınlaştırma mesajlarını kampanyanın gönüllü katılımcıları kendileri belirliyorlar. Bu şekilde hazırlanan poster & bannerları dijital ve sosyal platformlar, Medya ve Komite Resmi Web Sitemizde takip edebileceksiniz.

İkinci adımda Akademisyenler ve Yönetim Danışmanları tarafından İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Konya ve Gaziantep illerinde Farkındalık Günleri düzenlenmeye başlandı.
Üçüncü adımda ise ERP’nin yaygınlaştırılması amacıyla TV’de yayınlanacak olan reklam filmleri çekilmesi planlanıyor.
Hazırlanan posterlerdeki kullanılan mesajlar içinden oylama yoluyla berlirlenecek olanları, bilinçlendirme ve farkındalık yaratmak için çekilecek olan TV Reklam filminde ve bilgilendirme seminerlerinin tanıtımında kullanılacak.

Bu kampanya ve hareket,  toplumda ERP bilincini yerleştirmek ve artırmak amacıyla başlatıldı.


Bağımsız ERP Bilgi Yönetimi Organizasyonu sizleri, süreci takip etmeye ve Kampanya Posterlerindeki ERP kullanımına yönelik en iyi mesajı seçmek üzere Facebook Sayfamızda oylamaya ve değerlendirmeye davet ediyor.

Kampanya Posterleri:

Ahmet TANŞIK (Poster#1) Tedarik Zinciri Profesyoneli ve Üst Düzey Yönetici, Çiğdem Özkan (Poster#10) Tekin Acar Bilgi Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörü , Dr. Batuhan Kocaoğlu (Poster#5) Inka Fixing ERP Sorumlusu ve Akademisyen, Erdal İSLAM (Poster#2) Dedeman Madencilik A.Ş. Bilgi İşlem Direktörü, Fatih SARI (Poster#3) BThaber Genel Yayın Yönetmeni, Harun Aksöz (Poster#6) Hotiç Bilgi Sistemleri Müdürü, Harun Doyuran (Poster#7) Süperlit IT Systems Development Manager, İlkay ZAMAN (Poster#4) IT Advisor Genel Koordinatörü, Mert Kaptan (Poster#9) FlexiForce (AssaAbloy Group) Genel Müdürü, Murat Ankara (Poster#11) Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Direktörü, Orkun Oruç (Poster#8) Fren Sistemleri Sanayi Bilgi Sistemleri Yöneticisi


Kampanyayı Destekleyen Mecralar: