YAYINLAR


Kurumların verimlilik artışı gereksinimleri ve geleceğe dair yatırımları doğrultusunda, kurumsal yönetim sistemlerini oluşturmaları ve geliştirmeleri için gerekli bilgilere ulaşmalarını sağlamak ve bunları güncel tutmalarına yardımcı olmak amacıyla, akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı, sektörel çalışma gruplarımız ve deneyimli kullanıcı üyelerimizle birlikte hazırladığımız Makaleler, Bildirgeler, Sektörel Çözüm Kullanımı Raporu, Akademik Yayınlar, Kurumsal Çözüm Rehberleri ve Başarı Hikayeleri gibi referans kaynaklardır.Oluşturulan dokümanlar (çalışma) iceriğindeki bilgiler, Akademisyen Komite üyeleri tarafından sağlanmaktadır ve komite üyelerine bilgi vermek amacını taşımaktadır. Sorumluluğu yazarına aittir.


İlgilendiğiniz dokümanı seçmek ve okumak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Komite üyesi olmak için veya ERP Komitesi'ne üye olmadan önce üyelik kuralları 'nı okumak için lütfen.


ERP Komitesi, dökümanların iceriğindeki bilgilerin hata icermediğine veya belirli performans ve kalite kriterlerini karşıladığına dair bir guvence vermemektedir. İceriğindeki bilgileri kullanımınız sonucunda ortaya cıkabilecek her turlu risk tarafınıza aittir ve bu kullanımdan kaynaklanan her turlu zarara dair risk ve sorumluluğu tamamen tarafınızca üstlenilmektedir.


ERP Komitesi, söz konusu kullanımdan dolayı, (ihmalkarlık kaynaklı olanlar da dahil olmak uzere) sozleşmeyle ilgili bir dava, kanunlar veya haksız fiilden doğan her turlu özel, dolaylı veya arızi zararlardan ve cezai tazminattan dolayı sorumlu tutulamaz.

Yayın ve referans olarak kullanılması ERP Komitesinin iznini gerektirmez. İnternet adresi (www.erpcommittee.org) belirtilerek yayın ve referans (kaynak olarak gösterilebilir) olarak kullanılabilir.

pdf dosyaları olarak üretilmişlerdir.